Kalite Politikalarımız

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Bayındır Memur-Sen MESYET ‘te yürütülen faaliyetler ile ilgili katılım sağlayan taraflar mükemmele yakın bir hizmet anlayışıyla yola çıkmışlardır. Süreçlerde sürekli iyileştirmeyi ön gören bu yaklaşım Mesyet personelinin her kademesinde uygulanabilir formata sahiptir.
  • Bayındır Memur-Sen MESYET, belgelendirme yaptığı meslek alanlarında personel belgesi almak üzere başvuru yapan adaylara başvuru aşamasından belgelendirme aşamasına ve belge yenilenmesine kadar uygulanacak esasları TS EN ISO/IEC 17024 Personel Belgelendirme Standardın da aranılan belgelendirme kriterleri ile ilgili bütün prosedürler ve mevzuat şartları ile uyumlu olacak şekilde belirlemiştir. Adayların ve başvuru sahiplerinin erişimini engelleyecek veya yavaşlatacak uygulamalardan şiddetle kaçınır.
  • Bayındır Memur-Sen MESYET taahhüt ettiği işleri yaptığı planlamaya uygun olacak biçimde zamanında gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini esas alır.
  • Bayındır Memur-Sen MESYET Personel Belgelendirmesi yaptığı kapsamın ulusal ve uluslararası alanda tanınmasını hedeflemektedir. Bu sebeple Personel Belgelendirmesi yapan diğer kuruluşlarla da işbirliği yaparak personel belgelendirme hizmetlerinin yaygınlaştırılmasını destekleyecektir. Tarafsızlığına gölge düşürmeden şeffaf, bağımsız, gizlilik ve eşit muamele anlayışıyla hareket ederek ayrımcılık yapmadan (cinsiyet, yaş, ırk vs.) mevcut yasalara göre ilgili olan tüm şahıslara hizmet sağlayacaktır.
  • Kalite politikamız, personelin tüm uygulama prosedürlerini bilmesi, anlaması ve uygulamasını anlaması sağlamak amacı ile personele bildirilmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesleki Yeterlilik Kurumu Yetki Belgemiz;

Mesyet MYK Yetki Belgesi